vînzări și promoții

Specialist vînzări și promoții

DEPARTAMENT:

DEPARTAMENTUL DE VÂNZĂRI

Cerinţe faţă de candidat:
  • Diploma universitară
  • Experienta de minim 1 an in vanzari/marketing
  • Excelente abilități analitice
  • Abilități puternice de prezentare.
  • Cunoașterea limbilor engleze, române și ruse
Responsabilităţi:
  • Efectuează concepte și acțiuni de promovare și cooperează cu organizatorii, partenerii și furnizorii în ceea ce privește organizarea și execuția lor eficientă.
  • Monitorizează toate activitățile competitive, principalele tendințe/evoluții de pe piață și economia globală a țării și propune acțiuni sau ajustări ale strategiei de marketing, dacă este cazul.
  • Cooperează cu alte secții pentru a implementa modele de vânzări eficiente pentru evenimentele, promoțiile și alte acțiuni aferente;
Ce oferim:
  • Salariu competitiv;
  • Asigurare medicală privată;
  • Prînz asigurat de companie;
  • Bonusuri lunare / anuale;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei etc.

    DRAG