Specialist recrutare

DEPARTAMENT:

DEPARTAMENTUL DE RESURSE UMANE

Cerinţe faţă de candidat:
  • Studii universitare
  • Experiență de minim doi ani în resurse umane
  • Excelente abilități analitice
  • Abilități foarte bune de organizare, comunicare, prezentare și relaționare cu oamenii
  • Cunoașterea limbilor engleze, române și ruse
  • Capacitate de a lucra în echipă
Responsabilităţi:
  • Crearea și publicarea anunțurilor de angajare pe diferite canale și platforme de recrutare.
  • Analiza CV-urile și selectarea candidaților, în funcție de profilul candidatului și cerințele posturilor disponibile.
  • Participarea în procesul de intervievare și selecție a candidaților.
  • Administrarea și monitorizarea eficienței canalelor de recrutare.
  • Efectuarea angajărilor, demisiilor, transferurilor, conform solicitărilor.
  • Implementarea inițiativelor de Employer Branding.
Ce oferim:
  • Salariu competitiv;
  • Asigurare medicală privată;
  • Prînz asigurat de companie;
  • Bonus anual;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei etc.

    DRAG